דף הבית >> דוד חשמל

דוד חשמל

דוד חשמל שהפסיק לחמם? שוקלים אם כדאי להחליף דוד שמש ולהתקין דוד חשמל? הגעתם למקום הנכון. המרכז למערכות סולריות מומחים בהתקנה ותיקון של דודי חשמל.

דוד חשמל - מקום התקנה
• כדאי להתקין דוד חשמל קרוב לחדר האמבטיה. כך המים החמים לא יצטרכו לעשות דרך ארוכה ונחסוך גם מים, גם חשמל וגם את השפריץ הקר בהתחלת המקלחת.
• דוד חשמל מותקן, במידת האפשר, במאונך ולא במאוזן. כך הוא עובד טוב ומהר יותר, ושומר על המים חמים לזמן רב.
• לא בכל בית יש מקום להתקנת דוד חשמל, שכן החוק מחייב התקנת דוד שמש בדירות חדשות ולכן לעתים לא מתוכנן מקום עבורו. במקרה כזה, אם מחליטים לעבור לדוד חשמל, אפשר לשקול להתקין אותו במקום דוד שמש ולהסיר את הקולטים.

נפחים מומלצים לדוד חשמל
הנפח של דוד חשמל יכול לנוע באיזור 50-300 ליטר, כאשר דוד קטן מאוד יתאים לדירה בה מתגורר דייר בודד, ועבור מספר נפשות גדול יותר מומלץ לקחת דוד חשמל גדול יותר כך שתהיה מקלחת חמה לכולם.

תקלות נפוצות
• הצטברות אבנית - תגרום לכך שהדוד יפסיק לחמם או יעבוד לאט. במקרה כזה נבצע ניקוי אבנית. ניקוי אבנית הופך את      פעולת הדוד ליעילה יותר וכך בנוסף למים חמים בזמן קצר יותר, יהיה גם חסכון אמיתי בחשמל.
• גוף חימום מקצר - במקרה זה הדוד לא יחמם מים בכלל. הפתרון הוא החלפת גוף החימום.
• נזילות - יכולות לקרות בכמה נקודות, בין השאר בחיבור בין הדוד לצינורות המים המובילים אליו ובמקומות נוספים בדרך.     יש להחליף את החיבור ולעתים את כל הצינור.
נתקלתם בבעיה עם דוד חשמל?

התקשרו עכשיו ואיש מקצוע מוסמך יגיע עד ביתכם במהירות וללא התחייבות


משרדנו בתל אביב:    03-5440150   
משרדנו  בשפלה:       08-9402332 
משרדנו בשרון:          09-7404383  
ניידים:                     050-8753525,  053-6699345
דוא"ל:                     msolar99@gmail.com