דף הבית >> דוד שמש >> דוד שמש דוד חשמל ההבדלים

דוד שמש דוד חשמל ההבדלים

ישנו הבדל בין דוד שמש לדוד חשמל באופן תצורת חימום המים, ובטרם אנו בוחרים להתקין דוד שמש או דוד חשמל, חשוב שנדע את ההבדלים ביניהם, על מנת שנוכל לעשות את הבחירה הנכונה והמתאימה עבורנו.
 
דוד שמש
דוד שמש מקבל את אנרגית השמש באמצעות הקולט על מנת לחמם את המים שבתוך מיכל הדוד עצמו. דוד שמש יותקן בדרך כלל על גג הבניין. היתרון הגדול של דוד שמש הוא היכולת לספק לנו מים חמים בכל שעות היום ללא צורך להשתמש בחשמל, ובכך לחסוך סכומי כסף רבים, ואף לשמור על איכות הסביבה.
 
דוד חשמל
דוד חשמל מספק לנו מים חמים באמצעות מערכת החשמל. שימוש בדוד חשמלי מאפשר חנו לקבל מים חמים במהירות ובכל שעות היום על ידי הדלקה של הדוד. לדוד חשמל אין קולט חשמל על גג המבנה.
 
דוד ירוק יותר
דוד שמש נחשב לדוד ירוק יותר וחסכוני יותר, מאחר והוא משתמש באנרגיה הטבעית של השמש לצורך חימום המים. כאשר אנו מעוניינים ליהנות ממים חמים גם בימי החורף השילוב של דוד שמש עם מערכת חשמלית יוכל להעניק לנו מים חמים בכל עונות השנה, תוך יכולת הוויסות של דיירי הבית, בין אם להדליק את מערכת החשמל או להשתמש רק במים החמים שהגיעו דרך קולטי השמש. השילוב של דוד שמש עם מערכת חשמלית נמצא כיום כמעט בכל הדירות החדשות, ונדמה כי זהו הפיתרון הטוב ביותר גם לסביבה וגם לחשבונות החשמל החודשיים שלנו.
שימוש רק בדוד חשמלי יהיה יקר יותר, מאחר ואין לנו את היכולת ליהנות מקרני השמש לחימום המים.
 
מה עדיף לנו?
על אף העובדה כי התקנה של דוד חשמלי הינה פשוטה בדרך כלל, מאחר ואין צורך להתקין גם קולט על גג המבנה, דוד שמש יהיה יעיל הרבה יותר לטווח הארוך, בעיקר כאשר מדובר בדוד שמש בעל יכולת חימום חשמלית, המתווספת אל קולטי השמש.
לכן, כשאנו באים להתקין או להחליף דוד, עלינו לשכלל את כל הנתונים הללו ולבדוק מה יהיה מתאים יותר עבורנו.
התקשרו עכשיו ואיש מקצוע מוסמך יגיע עד ביתכם במהירות וללא התחייבות

משרדנו בתל אביב:    03-5440150   
משרדנו  בשפלה:       08-9402332 
משרדנו בשרון:          09-7404383  
ניידים:                     050-8753525,  053-6699345
דוא"ל:                     msolar99@gmail.com