דף הבית >> התקנת דוד שמש

התקנת דוד שמש 

התקנת דוד שמש מתבצעת על ידי צוות מומחים אשר מגיעים לבית הלקוח ומתקינים או מחליפים את הדוד הקיים בדוד חדש באופן אמין ומקצועי.

התקנת דוד שמש במקום דוד ישן
בחלק מהמקרים ניתן לבצע תיקון דוד שמש לדוד הישן ואין צורך להחליפו בחדש. כאשר אנו מגיעים לבית בו כבר מותקן דוד שמש, אנחנו קודם כל בודקים אם לא כדאי לתקן את הדוד הקיים על מנת לחסוך לכם זמן וכסף. 
במידה ולא כדאי או לא ניתן לבצע תיקון כזה, אנחנו מחליפים את הדוד הישן בדוד חדש ומפנים את הדוד הקודם.

התקנת דוד שמש חדש
התקנת דוד שמש נעשית על הגג, כאנשי מקצוע אנחנו מיומנים בעבודה על גגות בצורה זהירה. כמו כן התקנת דוד שמש על גג שטוח היא פשוטה יותר מאשר על גג משופע.
אחד הדברים החשובים בדוד שמש הוא הקליטה הנכונה של אור השמש באמצעות קולטי שמש. התקנת דוד שמש מקצועית מוודאת כי הקולטים מותקנים בזוית של 45 מעלות כדי ליצור יעילות מקסימלית של הדוד.
רוצים התקנת דוד שמש?

התקשרו עכשיו ואיש מקצוע מוסמך יגיע עד ביתכם במהירות וללא התחייבות


משרדנו בתל אביב:    03-5440150   
משרדנו  בשפלה:       08-9402332 
משרדנו בשרון:          09-7404383  
ניידים:                     050-8753525,  053-6699345
דוא"ל:                     msolar99@gmail.com 
התקנת דוד שמש בדירה חדשה
בדירה חדשה שנבנית יש חובה לבצע התקנת דוד שמש, בהתאם לחוק הישראלי הנועד לחסכון באנרגיה. לכן אם אתם בונים דירה חדשה, ואין בה עדיין דוד, כדאי לכם להתקשר אלינו לביצוע התקנת דוד שמש. עוד לפני כן סביר להניח שהקבלן המבצע והאדריכל המתכנן הכינו מקום בו ניתן יהיה להתקין דוד שמש.

מעבר לדוד שמש גדול יותר
דודי שמש מגיעים בנפחים שונים, החל מדודים קטנים של 60 ליטר עד דודים בגודל 300 ליטר. דוד שמש סטנדרטי הוא בגודל 150 ליטר. עם הזמןן דוד שמש עלול לצבור אבנית וכך נפחו קטן - במקרה כזה מומלץ לבצעע ניקוי אבנית. אם דוד השמש שמותקן אצלכם קטן מדי והמים לא מספיקים לכולם, ניתן לעבור לדוד שמש גדול יותר שיתאים לכם.

אחריות
על דוד שמש יש תעודת אחריות ל-5 שנים.

יצרני דודי שמש
אנו עובדים עם יצרני דודי שמש שונים ומבצעים התקנת דוד שמש של היצרנים המובילים, לרבות כרומגן, אמקור ועוד, בהתאם להעדפות הלקוח.